Trzecia edycja konkursu fotograficznego pt. „ Ilustrujemy wybrane cytaty z nauczania Papieża Jana Pawła II” została rozstrzygnięta. Konkurs odbył pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka, z okazji XVII Dnia Papieskiego.
W konkursie wzięli udział uczniowie z ostrowskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2. Koordynatorami konkursu byli: Marzena Osiecka i Agnieszka Tułowiecka (SP nr1), Małgorzata Skwarek ( SP nr3 ), Aleksandra Pachowska ( SP nr 2 )
Komisja w składzie: Dorota Brzostek, Małgorzata Jamiołkowska, Agnieszka Karpińska, Krystyna Świętkowska, Aleksandra Pachowska wyróżniła 20 prac uczniów w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe klasy IV-VI ( 9 prac ) i gimnazja oraz szkoły podstawowe klasy VII ( 11prac), które przeszły do finału.
Kategoria: Klasy IV- VI SP
Wiktoria Pisarek kl. V b - Szkoła Podstawowa nr 1
Gabriela Jastrzębska kl. VI b - Szkoła Podstawowa nr 1
Paweł Brejnak kl. VI a - Szkoła Podstawowa nr 1
Wiktoria Grzeniecka kl. IV a - Szkoła Podstawowa nr 1
Wiktor Kukwa kl. IV a - Szkoła Podstawowa nr 1
Wiktoria Kurowska kl. V c - Szkoła Podstawowa nr 1
Dominika Podleś kl. V a - Szkoła Podstawowa nr 2
Magdalena Szczepanik VI a - Szkoła Podstawowa nr 2
Piotr Maliszewski V a - Szkoła Podstawowa nr 2
Kategoria: Klasy gimnazjalne i kasy VII SP
Alicja Szrejber kl. III a - Gimnazjum nr 2
Oliwia Maliszewska kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2
Zuzanna Szyszkowska kl. IIb - Gimnazjum nr 2
Jan Mączyński kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2
Wojciech Gumowski kl. VII a - Szkoła Podstawowa nr 2
Karolina Korzeb kl. IIIa - Gimnazjum nr 2
Igor Ziemczyk kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2
Dominika Liżewska kl. IIIa - Gimnazjum nr 2
Weronika Wróblewska 7b - Szkoła Podstawowa nr 2
Maksymilian Wilczynski IIIa - Gimnazjum nr 2
Filip Rogaczyk kl.VII b - Szkoła Podstawowa nr 2
W finale komisja w składzie: Renata Subda, Dorota Brzostek, Małgorzata Jamiołkowska, Marta Pielaszek, Krystyna Świętkowska, Aleksandra Pachowska, przyznała następujące miejsca:
Szkoła podstawowa klasy IV-VI
I miejsce
Paweł Brejnak kl. VI a , Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce
Wiktor Kukwa kl. IV a - Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce
Piotr Maliszewski V a - Szkoła Podstawowa nr 2
Gimnazjum oraz klasy VII
I miejsce Zuzanna Szyszkowska kl.IIb - Gimnazjum nr 2
II miejsce Igor Ziemczyk kl. VII b - Szkoła Podstawowa nr 2
Wojciech Gumowski kl. VII a - Szkoła Podstawowa nr 2
III miejsce Dominika Liżewska kl.IIIa - Gimnazjum nr 2 i Maksymilian Wilczynski IIIa - Gimnazjum nr 2
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
autor: Magdalena Podleś, SP nr 2