-A +A
Dni Ostrowi Mazowieckiej 2019

Dziękujemy mieszkańcom, partnerom, sponsorom oraz mediom za udział w XVII Dniach Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się w dniach 7-9 czerwca 2019 roku. To jedno z największych plenerowych wydarzeń w regionie.

Staramy się dbać o wysoką jakość oferty, dostosowując ją do różnych grup odbiorców. Tym bardziej cieszy nas wysoka frekwencja mieszkańców podczas zaplanowanych wydarzeń.  W tym roku na scenie pojawił się zespół Enej, Defis, Gang B oraz Kabaret K2. Prezentowaliśmy dokonania lokalnych grup sportowych i artystycznych, a najlepszym uczniom, zespołom i sportowcom wręczyliśmy nagrody za ich osiągnięcia. Z udziałem dzieci z przeszkoli publicznych i niepublicznych przygotowaliśmy Festiwal Przedszkolaków, a miłośnikom muzyki klasycznej zaproponowaliśmy koncert w wykonaniu kwartetu Alla Breve Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Przygotowaliśmy też wiele imprez towarzyszących, które dodatkowo uatrakcyjniły Święto Miasta, jak Mazowiecki Jarmark Księżnej Anny czy kwalifikacje do Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3.

W ciągu trzydniowego Święta Miasta odwiedziło na wielu znamienitych gości, którym mogliśmy zaprezentować dorobek kulturalny, ale też pochwalić się rozwijającą się Ostrowią Mazowiecką. W wydarzeniach uczestniczyło kilkanaście tysięcy mieszkańców i gości.

Materiały z Dni Ostrowi Mazowieckiej 2019

fot. Barbara Siwek