Czytaj więcej w kategorii Inwestycje

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
09.01.2018
Film: III Ostrowskie Forum Rozwoju

28 listopada 2017 r. w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się III Ostrowskie Forum Rozwoju. Wzięło w nim udział ponad 160 uczestników. Wśród przybyłych na Forum był m.in. Maciej Małecki, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, samorządowcy, dyrektorzy i kierownicy instytucji państwowych i samorządowych z terenu miasta, właściciele, prezesi i menadżerowie firm z Ostrowi i regionu, dyrektorzy miejskich jednostek organizacyjnych, prezesi miejskich spółek, dyrektorzy szkół i przedszkoli. Do udziału w panelach dyskusyjnych zaproszeni zostali przedstawiciele samorządów z całej Polski, podmiotów współpracujących z samorządami oraz przedstawiciele firm liczących się na polskim i europejskim rynku, związanych z naszym miastem.

Przedstawiamy pełną relację z tego wydarzenia.

I panel dyskusyjny - Innowacje w samorządzie

W dyskusji na temat innowacji w samorządzie głos zabrali przedstawiciele samorządów, zarówno lokalnych, jak i z dalszych rejonów Polski, a także przedstawiciel firmy współpracującej z samorządami. Byli to: Waldemar Brzostek, Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka, Zbigniew Chrupek, Zastępca Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka, Sebastian Kawałko, Doradca Prezydenta Miasta Lublin ds. wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych, Krzysztof Koman, Prezes Zarządu Centrum Innowacji Społeczno-Gospodarczych CentroPolis S.A. oraz Andrzej Olbrysz, kierownik referatu przygotowania i realizacja inwestycji gminy Lesznowola.

II panel dyskusyjny - Innowacje w biznesie

Zaproszeni do drugiego panelu eksperci to przedstawiciele firm działających na rynku lokalnym, ale także poza nim: Ewa Brzozowska, Prezes Zarządu ALPLA sp. z o.o., Dominik Cichecki, właściciel firmy Imnat Sp. z o.o., Klaus Dahlem, Członek Zarządu Fabryk Mebli „FORTE” S.A., Marcin Pawłowski, Prezes Zarządu ROLSTAL sp. z o.o. oraz Jakub Giza, specjalista ds. współpracy z samorządami z firmy Nextbike S.A.