Czytaj więcej w kategorii Kultura i sport

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
10.06.2019
Dni Ostrowi 2019: Defis, Gang B i DJ Czarny

Gwiazda wieczoru zespół Enej przyciągnął największą liczbę mieszkańców Ostrowi i całego regionu. Ale to nie jedyny koncert, który odbył się podczas Dni Ostrowi Mazowieckiej. Na scenie wystąpił także zespół DEFIS z gatunku disco polo, znany z takich hitów jak „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”, który bawił publiczność do późnych godzin w piątkowy wieczór.

Usłyszeliśmy też wiele wspaniałych i znanych hitów w wykonaniu formacji Gang B, która wystąpiła tuż przed zespołem Enej.  Na scenie funkcjonują od kilkunastu lat, a skład zespołu tworzą muzycy, którzy współpracują z czołówką artystów polskiej sceny muzycznej. Zespół wyróżnia nie tylko talent i umiejętności, ale przede wszystkim energia, co dało się zauważyć również w Ostrowi.

Największe hity, znane z list przebojów zafundował publiczności DJ Czarny, który towarzyszył miłośnikom dyskoteki pod gwiazdami. Ta forma rozrywki najwyraźniej przydała ostrowskiej publiczności do gustu, bo jeszcze po północy licznie bawiła się przed sceną w sobotni wieczór.

fot. Barbara Siwek