Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
05.04.2016
V Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin

20 marca odbył się V Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin. W turnieju wzięła udział również duża drużyna z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Tym razem  w większości byli to zawodnicy z mniejszym doświadczeniem  turniejowym, którzy pojechali do Piaseczna  po naukę i nowe umiejętności. Bardzo dobrze piaseczyński sprawdzian przeszli młodsi zawodnicy mimo, że nie stanęli na podium. Wygrali swoje pierwsze walki , lub doprowadzili do dogrywki w pierwszych walkach. Mimo przegranych pojedynków były to walki bardzo wyrównane i tym bardziej wartościowe, że walczyli z bardzo dobrymi, doświadczonymi zawodnikami. Wystartowało również kilku zawodników bardziej doświadczonych. Ewa Zarzycka, juniorka zajęła 3 miejsce, Jan Bilwin uplasował się tuż za podium na 4 miejscu w kategorii młodzików, w kategorii dzieci młodszych Nicola Toczyska i Zuzanna Pasek  zajęły odpowiednio 1 i 2 miejsce spotykając się w tej kategorii w finale. Bardzo skuteczny okazał się Igor Zająć, który w kategorii dzieci młodszych doszedł do finału i ostatecznie wywalczył 2 miejsce. Z uwagi na bardzo dużą frekwencje i licznie obsadzone kategorie turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym. Również organizacja zawodów była bardzo dobra. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali: Ewa Zarzycka, Wiktoria Pędzich, Zofia Niebrzegowska, Ewa Pasek, Filip Pasek, Zuzanna Pasek, Aleksander Cydejko, Nicola Toczyska, Amelia Pełszyńska, Wiktor Pencak, Julia Parafińska, Jan Bilwin, Igor Zająć. Zawody odbyły się z udziałem 392 zawodników z 32 klubów. Organizatorem był sensei Krzysztof Markowski – Bushi Team, a sędzią głównym shihan Jan Gruba 5 dan. Pierwsze miejsce z klasyfikacji drużynowej zajął KSW Bushi, drugie Bushi Team, a trzecie Olsztyński KKK. Podczas tych zawodów sensei Maria Jasko zdobywała szlify jako sędzia a drużyną opiekował się sempai Albert Żbik.(OKKK)