Czytaj więcej w kategorii Inwestycje

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
17.09.2019
Przybywa ścieżek pieszo-rowerowych w Ostrowi

Powstają kolejne odcinki ścieżek rowerowych dla mieszkańców naszego miasta. Inwestycja realizowana jest na kolejnych ulicach: Sikorskiego, Białej, Różańskiej a także na ul. Kubusia Puchatka. Pojawiły się również tablice informujące o zakresie inwestycji.

Miasto Ostrów Mazowiecka pozyskało na ten cel 60% środków z Unii Europejskiej. Projekt pod nazwą "Budowa ścieżek rowerowych na terenie miasta Ostrów Mazowiecka" znalazł się na liście projektów wybranych do dofinansowania w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Dzięki tej inwestycji miasto zyska nowe, atrakcyjne przestrzenie rekreacyjno – wypoczynkowe. Rozległa sieć ścieżek, a także nowoczesna i innowacyjna infrastruktura, która będzie im towarzyszyć, wpłynie pozytywnie na kształtowanie dobrego wizerunku naszego miasta oraz zapewni rowerzystom, pieszym, biegaczom wygodne, bezpieczne poruszanie się po mieście.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie www.archiwum2.ostrowmaz.pl w zakładce Budowa ciągów pieszo-rowerowych.