Czytaj więcej w kategorii Inwestycje

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
11.03.2021
Można już korzystać z nowej bieżni stadionowej
Od 8 marca istnieje możliwość korzystania z nowej bieżni stadionowej przy ul. Warchalskiego przez wszystkich amatorów biegania.
Bieżnia jest dostępna w sezonie od marca do października, w godzinach od 6.00 do 9.00 oraz od 19.00 do 21.30 w dni powszednie. Poza tymi godzinami i poza czasem pandemii, w godzinach 9.00 - 19.00 na stadionie będą odbywać się zajęcia zorganizowane szkół i klubów sportowych. Z bieżni można jednak będzie korzystać (po uzyskaniu zgody pracownika MOSiR) jeśli na stadionie nie będą prowadzone żadne zajęcia, ani nie będą się odbywały imprezy.
Wszyscy, którzy chcą korzystać z bieżni stadionowej w czasie świąt i weekendy mogą w kasie basenowej przy ul. Trębickiego pozyskać imienną kartę wstępu, która umożliwi otwarcie furtki magnetycznej i wstęp na stadion. Jednorazowy koszt takiej karty to 10 zł brutto. Wszystkie wejścia i wyjścia użytkownika będą rejestrowane w systemie, a cały stadion jest monitorowany dla celów poprawy bezpieczeństwa użytkowników. Karta jest ważna w sezonie, tj. od 1 marca do 31 października. W kolejnym roku/sezonie należy kartę ponownie aktywować w kasie basenowej na kolejny sezon BEZPŁATNIE.
Więcej informacji na stronie www.mosirostrowmaz.pl