Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
31.10.2014
Mikołaj Radgowski wicemistrzem Polski juniorów !!!

25 października  w Koszalinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów. Nasz klub reprezentowali Mikołaj Radgowski oraz Karol Kuczyński. W turnieju wzięło udział 110 zawodników z 49 klubów. Karol Kuczyński , startujący w kategorii -70 kg, w pierwszej walce przegrał przez wskazanie  sędziów swoją walkę.  Niestety tym razem musiał uznać  wyższość przeciwnika. Mikołaj Radgowski  pokonał kolejno zawodnika z Zielonej Góry, Krosna oraz Jastrzębia.  Dopiero w finale uległ Grzegorzowi Bartmanowi z Brzozowa. Srebrny medal wicemistrza Polski Juniorów w kategorii -75 kg  powędrował w tym roku do Ostrowi Mazowieckiej. Był to bardzo dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, które  zbliżają się wielkimi krokami. Zawodnikami opiekował się sensei Radosław Grabowski, który  podczas zawodów był również sędzią.(OKKK)