Czytaj więcej w kategorii Inwestycje

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
08.01.2020
Kolejny nabór wniosków o dofinansowanie z Programu „Mój Prąd”

Od 13 stycznia 2020 roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska uruchomia kolejny nabór wniosków o dofinansowanie z Programu „Mój Prąd”.
W ramach drugiego  naboru, tak jak dotychczas, będzie można uzyskać dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci i opłacone nie wcześniej niż po 23.07.2019 r.
Wszyscy Wnioskodawcy, którzy nie zdążyli złożyć wniosku do 20.12.2019 r. (przed zakończeniem I naboru wniosków), będą mogli składać wnioski od 13.01.2020 r.
O dofinansowanie w ramach Programu „Mój Prąd” mogą ubiegać się osoby fizyczne na inwestycje polegające na zakupie i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.
Maksymalna kwota dofinansowania na jedno przedsięwzięcie wynosi do 50 % kosztów kwalifikowanych i nie więcej niż 5 tys. złotych.
Szczegółowa informacja na temat programu „Mój Prąd” wraz z wnioskiem o dofinansowanie  znajduje się na stronie internetowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska: http://nfosigw.gov.pl/moj-prad/
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie znajdują się stronie internetowej: http://nfosigw.gov.pl/moj-prad/pytania-i-odpowiedzi-/

Informacji na temat programu udzielają też pracownicy Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka, pokój nr 110, tel. 29 679 54 31.