Czytaj więcej w kategorii Kultura i sport

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
10.06.2019
Dni Ostrowi 2019: dziękujemy Partnerowi, Sponsorom i Mediom

Do organizacji Dni Ostrowi Mazowieckiej zaprosiliśmy podmioty gospodarcze działające w Ostrowi i powiecie ostrowskim. Ich udział w tym wydarzeniu to możliwość promocji, ale też pomoc przy tworzeniu oferty kulturalno-rozrywkowej dla mieszkańców. Udzielone wsparcie rzeczowe lub finansowe pozwala uatrakcyjnić program Dni Ostrowi.

Dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy włączyli się w organizację XVII Dniach Ostrowi Mazowieckiej za udział i udzielone wsparcie.

Wiele podmiotów skorzystało z propozycji i wystawiło swoje stoiska promocyjne podczas Dni Ostrowi, za co składamy gorące podziękowania. Dziękujemy też Patronom Medialnym za obecnością na Dniach Miasta i wspaniałe relacje z poszczególnych elementów programu.

PARTNER: Powiat Ostrowski

SPONSORZY: Fabryki Mebli „FORTE” S.A., Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Alpla sp. z o.o., Canexpol sp. z o.o., Kefal Kempisty spółka jawna, JPK Company sp. z o.o, PKO Bank Polski S.A. Oddział Ostrów Mazowiecka, Interchemall Zespół Młynów Jelonki sp. z o.o., Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, Zakład Robót Budowlano-Drogowych DROGBUD Andrzej Pecura, Szkoła Języków Obcych EUREKA w Ostrowi Mazowieckiej, Placówka Partnerska nr 1  Santander Bank Polska w Ostrowi Mazowieckiej, EDYP Hurtownia Książek, Alior Bank Placówka w Ostrowi Mazowieckiej, Zakład Cukierniczy Hanna i Marek Burkiewicz, Usługi Hydrauliczne Świątkowski, Zakład Robót Budowlano-Drogowych Tomasz Dawidowski.

PATRONI MEDIALNI: TV Ostrów, Ostrowski Portal Internetowy, OstrowMaz24.pl, Tygodnik w Ostrowi, Kurier W, Radio Nadzieja, Wyszkow24.pl, WZasięgu.pl

ORGANIZATORZY: Miasto Ostrów Mazowiecka, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Muzeum Dom Rodziny Pileckich, Miejska Biblioteka Publiczna.

fot. Barbara Siwek