Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
13.11.2014
11 medali dla ostrowskich karateków

8 listopada po raz piętnasty odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Wzięło w nim udział  360 zawodników z całej Polski oraz dwóch klubów z Czech. Tradycyjnie do walki stanęli też zawodnicy z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

W mocno obsadzonych kategoriach brylowały tym razem nasze zawodniczki. Pierwsze miejsca zdobyły : Michalina Chrobot młodziczka -65 kg, Joanna Małyszko juniorka +65 kg, Nadia Obuchowska  dziewczęta + 45 kg,  drugie miejsca: Julia Skwierczyńska  kadetka -45 kg, Ewa Zarzycka młodziczka -65 kg, Karol Skłodowski dzieci młodsze -30 kg, Aleksandra Ufa  kadetka -50 kg,  trzecie miejsca: Karol Kuczyński junior -70 kg, Dominika Wojewódzka kadetka -45 kg, Konrad Szerszeń dzieci młodsz +35kg,  Karolina Marczak juniorka -65 kg, czwarte miejsce Jan Bilwin kadet – 40 kg. Bardzo blisko podium byli Magda Baczewska i Aleksander Cydejko. W licznie obsadzonych kategoriach po wygranych walach w eliminacjach uplasowali się tuż za miejscami medalowymi.

Turniej należy zaliczyć do bardzo owocnych, gdyż przy tak silnej konkurencji i poziomie zawodników OKKK zajął 8 miejsce drużynowo. Podczas turnieju sensei Radosław Grabowski był tradycyjnie w składzie sędziowskim i sędziował walki zawodników zaawansowanych. Za drużynę odpowiadał sensei Tomasz Marcjaniak a pomagała mu sempai Maria Jasko i Maciej Laskowski.

Organizatorem  zawodów był  KSW Bushi oraz sensei Paweł Juszczyk 4 dan.(OKKK)