Czytaj więcej w kategorii Kultura i sport

Brak innych aktualności o tej samej kategorii.
-A +A
28.05.2019
Środowiskowe Domy Samopomocy zmierzyły się w Turnieju Tenisa Stołowego

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się XIX Turniej Tenisa Stołowego Środowiskowych Domów Samopomocy. Wzięło w nim udział 16 drużyn.

Pojedynki rozegrano w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. W kategorii kobiet klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce zajęła Lidia Kardaś z Makowa Mazowieckiego, II miejsce – Katarzyna Borowa z Ostrowi Mazowieckiej, III miejsce – Teresa Gryczon z Lubiejewa Starego. W kategorii mężczyzn zwyciężył Zdzisław Matwiejczuk z Sokołowa Podlaskiego, II miejsce zajął Daniel Kraszewski z Ciechanowa zaś III miejsce – Dominik Saczuk z Sokołowa Podlaskiego. W klasyfikacji drużynowej najlepszą okazała się drużyna z Sokołowa Podlaskiego.

Fundatorami nagród w Turnieju, który odbył się 24 maja byli: Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka, PZW koło nr 64 w Ostrowi Mazowieckiej, Waldemar Borowy skarbnik oddziału mazowieckiego PZW, Środowiskowy Dom Samopomocy w Ostrowi Mazowieckiej.

Organizatorami Turnieju byli: ŚDS, Stowarzyszenie „Przystań” oraz MOSiR. Honorowy Patronat nad Turniejem objął Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka.

Źródło: ŚDS w Ostrowi Mazowieckiej